Įtempiamosios lubos

tiesiai iš gamintojų

1. Sąlygos

Prieiga prie šios svetainės sutinkate laikytis šios svetainės naudojimo sąlygų, taikomų įstatymų ir taisyklių bei jų laikymosi. Jei nesutinkate su bet kuria iš nurodytų sąlygų, jums draudžiama naudotis šia svetaine ar ją pasiekti. Šioje svetainėje esančios medžiagos yra saugomos pagal atitinkamus autorių teisių ir prekių ženklų įstatymus.


2. Licenzijos naudojimas

 Leidimas laikinai atsisiųsti vieną Duplicate medžiagos (duomenys arba programavimas) TIMP svetainėje tik individualiai ir ne verslo tikslais. Tai yra tik leidimas, o ne keitimasis nuosavybės teise, o pagal šį leidimą negalite:
 modifikuoti arba nukopijuoti medžiagas;
 naudoti medžiagas bet kokiam komerciniam naudojimui ar viešai pristatyti (verslo ar ne verslo);
 bandyti dekompiliuoti ar atkurti bet kurį TIMP svetainėje esantį produktą ar medžiagą;
 pašalinti bet kokias autorių teises ar kitus ribojančius dokumentus iš medžiagų; arba
 perduoti medžiagas kitam asmeniui arba net "atspindėti" medžiagos kitame serveryje.
 Dėl to šis leidimas gali būti nutrauktas, jei neatsižvelgiama į bet kurį iš šių apribojimų ir gali būti nutrauktas TIMP, kai tik laikoma. Kai leidimas bus nutrauktas arba kai leidimo peržiūrėti leidimas bus nutrauktas, jūs turite sunaikinti bet kokią atsisiųstą medžiagą savo nuosavybe elektronine ar spausdintine forma.

3. Atsisakymas

 TIMP svetainėje pateikiamos medžiagos yra "kaip yra". TIMP nesuteikia jokių garantijų, nepraneštų ar nerekomenduojama, todėl atsisako ir panaikina kiekvieną kitą garantiją, įskaitant be kliūčių, nustatytas garantijas ar rinkas, tinkamumą tam tikrai priežasčiai ar licencijos turinio nesilaikymą ar kitokį teisių pažeidimą. Be to, TIMP negarantuoja ar nepateikia jokių pretenzijų, galimų rezultatų ar nepakankamos medžiagos naudojimo kokyb ÷ s savo interneto tinklalapyje ar apskritai nustatytų su tokiomis medžiagomis ar bet kokiomis nuorodomis, susijusiomis su šia svetaine.

4. Apribojimai

Bet kokiu atveju TIMP ar jos tiekėjai neturi patirti kokių nors žalos (skaičiuojant be apribojimų, kenkia informacijos ar naudos praradimui ar dėl verslo trukdžių), atsirandantys dėl naudojimo ar bejėgiškumo panaudoti TIMP interneto tinklalapyje esančias medžiagas, nepriklausomai apie tai, kad TIMP arba TIMP patvirtintas agentas žodžiu ar raštu papasakojo apie tokios žalos tikimybę. Kadangi kai kurie įgaliojimai neleidžia suvaržyti numatytų garantijų arba kliūčių vykdyti įpareigojimą dėl svarsčių ar atsitiktinių žalos, šie apribojimai gali neatsižvelgti į jums.


5. Pakeitimai ir klaida

TIMP svetainėje pateiktose medžiagose gali būti tipografinių arba fotografinių klaidų. TIMP negarantuoja, kad bet kokia medžiaga jos svetainėje yra tiksli, baigta arba dabartinė. TIMP gali išplėsti savo svetainėje esančių medžiagų patobulinimus, kai be pranešimo. TIMP neatsako už atnaujinimą.


6. Nuorodos

TIMP netikrino daugumos svetainių ar nuorodų, susijusių su jos tinklalapiu, ir neatsako už jokio tokio prijungto tinklalapio esmę. Įjungus bet kokį ryšį, tinklalapio TIMP neremia pagalbos. Bet kurios tokios susijusios svetainės naudojimas yra vartotojo rizika.


7. Svetainės naudojimo sąlygų pakeitimai

TIMP gali atnaujinti šias svetainės naudojimo sąlygas, kai be pranešimo. Naudodamiesi šia svetaine jūs sutinkate laikytis galiojančios šių Taisyklių ir naudojimo sąlygų formos.


8. Teisės aktai

Bet kokia TIMP svetainę identifikuojanti byla turėtų būti tvarkoma pagal Lietuvos TAMP valstybės įstatymus, neatsižvelgiant į tai, ar jos laikosi įstatymų nuostatų.

Bendrosios sąlygos, taikomos svetainės naudojimui.
Privatumo politika

Jūsų privatumas yra labai svarbus mums. Be to, mes sukūrėme šią politiką, kurios galutinis tikslas - pamatyti, kaip mes renkamės, panaudosime, platinsime, atskleisime ir panaudosime atskirus duomenis. Toliau pateikiami mūsų privatumo politika.

 Prieš surenkant asmeninę informaciją arba ją renkant, mes nustatysime tikslus, kuriais renkama informacija.
 Mes susisteminsime ir panaudosime atskirus duomenis, siekdami tenkinti tas priežastis, kurias nurodė mes ir kiti geri tikslai, išskyrus atvejus, kai gauname atitinkamo asmens sutikimą arba kaip reikalaujama įstatyme.
 Mes tik turėsime atskirus duomenis, kurie yra būtini, kad būtų patenkintos šios priežastys.
 Mes surinksime individualius duomenis teisėtais ir pagrįstais būdais ir, jei tinka, su atitinkamo asmens informacija ar sutikimu.
 Asmeninė informacija turi būti svarbi dėl priežasčių, dėl kurių ji turi būti naudojama, ir dėl tokio laipsnio būtinas tikslus, baigtas ir atnaujintas.
 Mes saugome individualius duomenis apsauginiais skydais nuo nelaimių ar įsilaužimo, taip pat nepatvirtintą prieigą, išsiskyrimą, kopijavimas, naudojimas ar pakeitimas.
 Mes skubiai suteiksime klientams prieigą prie mūsų individualių duomenų administravimo politikos ir tvarkos.

Mes orientuojamės į mūsų verslo vadovavimą pagal šiuos standartus, siekdami konkretaus galutinio tikslo užtikrinti, kad atskirų duomenų privatumas būtų saugus ir palaikomas.